NK BRDA

NA PTUJU PORAŽENI!

Drava Ptuj : NK BRDA 4:2 (1:1)

Sodniki:

Podgoršek Marko (glavni sodnik), Zupančič Primož (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč)

Strelci zadetkov:

Bašič 28', Močič 66', Lovenjak 73', Kukovec 76'; Ferjančič 11', Jogan 82'

Postavi:

Drava Ptuj: Trajkovski, Močič, Gajić, Hribernik (od 81' Furjan) , Lovenjak, Rešek, Čeh, Bašič, Kurež, Romih (od 56' Kukovec), Leskovar (od 46' Golob)

NK Brda: Mavrič, Terziev (od 72' Kavčič), Jazbar, Žižmond, Simčič Zuljan, Marinič, Rijavec, Kuraj (od 59' Kompara), Ferjančič (C), Kodermac (od 72' Jogan), Debenjak

Za Brice je najprej Jazbar zatresel vratnico, nato pa je začetno premoč z lepim golom kronal Ferjančič za 0:1. Za izenačenje je iz protinapada zadel Bašič. Sledili sta še dve vratnici Debenjaka in Ferjančiča, toda polčas se je končal z izidom 1:1.

V drugem polčasu so pobudo prevzeli domači. S tremi zadetki Lovenjaka, Kokovca ter Močiča so v desetih minutah tehtnico prevesili na njihovo stran. Za znižanje rezultata na 4:2 je s svojim prvencem v briškem dresu poskrbel Jogan.

Že v sredo pa sledi 1. krog Pokala Slovenije. Brici se odpravljajo v Turnišče!