PORAZ PROTI RADOMLJAM

Brda- Kalcer Radomlje

11. krog 2.SNL

Postava: Pintol, Curk, Jazbar, Celcer, Humar, Frelih (od 66.Bužinel J.), Golob, Jalinous Dar., Bužinel R. (od 74. Jalinous Daw.), Perše (od 46. Mušič), Jogan

Naša članska ekipa se je v 11. krogu 2.SNL na domačem igrišču v Vipolžah pomerila z vodilnimi Radomljami. Radomljani so bili boljši z rezultatom 0 proti 3 in tako upravičili vlogo favorita. Za Radomljane se je med strelce dvakrat vpisal Saša Varga, napadalec ki je še v lanski sezoni igral v rdeče-črnem dresu, enkrat pa se je med strelce vpisal Mark Zabukovnik. Za naše pa je bila to žal prva prvenstvena tekma, na kateri niso dosegli gola.

Debi Vlada Badžima na klopi Brd se torej ni iztekel po naših željah. Že v nedeljo naše fante čaka nova težka preizkušnja. Znova se bo tekma odvijala v Vipolžah, kamor prihaja ekipa Gorice. Gre za lokalni derbi, kjer se ekipi zagotovo dobro poznata. Kar nekaj igralcev, ki bodo stali na igrišču, je v preteklosti nastopalo za oba kluba, kar bo tekmi zagotovo dalo še dodaten naboj.  V dresu Gorice se bosta tako proti matičnemu klubu pomerila Grudina in Marinič, proti svojemi bivšemu klubu pa bodo v rdeče-črnem dresu igrali Curk, Celcer, Humar, Jogan, Bužinel...

Vsekakor bo šlo za težko tekmo za obe ekipi, zato vabljeni da se v nedeljo zberete v čimvečjem številu v Vipolžah in pomagate ustvariti dobro nogometno vzdušje.