PORAZ V BELTINCIH

Beltinci Klima Tratnjek - Brda

15. krog 2.SNL

Postava: Pintol, Curk, Jazbar, Celcer, Marinič (od 59. Jalinous Dar.), Frelih, Rojc, Jalinous Daw., Humar, Bužinel R. (od 55. Jusufagič), Jogan (od 74. Bužinel Jure)

Naša članska ekipa se je iz dolgega gostovanja vrnila praznih rok. Beltinci so bili na domačem igrišču boljši z rezultatom 2 proti 0 in se s tem na lestvici našim odlepili na 4 točke. Beltinčani so po napaki naše obrambe povedli tik pred koncem prvega polčasa, v 75. minuti pa postavili končni izid.

V soboto se naša članska ekipa odpravlja še na eno dolgo gostovanje, tokrat v Dravograd. Ekipa Dravograda trenutno na lestvici zaseda zadnje mesto, za našimi zaostajajo za dve točki, kar pomeni da je pozitiven rezultat na tej tekmi nujen.