NK BRDA

PORAŽENI V KRANJU!

Triglav Kranj : NK BRDA 3:1 (2:0)

9. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  02.10.2016 ob 15.30

Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč)

Strelci: Enis Đurković, Matej Poplatnik 2x; Kris Jogan

Postavi:

Triglav: Džafić, Đurković, Krcić (od 79' Šujica), Robnik, Česen, Poplatnik,Udovič (od 74' Stokuča), Kuhar, Suljević, Bojić, Bukara (od 74' Mlakar)

NK BRDA: Mavrič, Ferjančič (C), Terziev, Kompara, Kavčič, Rojc, Rijavec (od 46' Kuraj), Kadrija (od 79' Kodermac), Marinič, Jogan, Debenjak (od 46' Tribušon)

Včeraj se je v Kranju končala prva tretjina letošnje izvedbe 2. SNL. Kranjčani so upravičili vlogo favorita in že od samega začetka prevladovali po igrišču, v tej prevladi so zadeli vratnico, dvakrat zatresli mrežo Mavriča, en gol pa je bil razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. V nadaljevanju so Brici rahlo zadihali, vendar prejeli še en zadetek za 3:0. Ta zadetek je varovance Žlogarja prebudil. Jogan je v 82' minuti zadel za 3:1, le nekaj sekund kasneje pa je isti igralec zapravil lepo priložnost, da bi se rdeče-črni Gorenjcem približali na zgolj gol zaostanka.