NK BRDA

V ANKARANU VISOKO PORAŽENI!

Ankaran Hrvatini : NK BRDA  5:0

Strelci: Gajšek, Badžim, Zemljak 2x, Mihailovič

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Beton Uroš (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč)

POSTAVI:

Ankaran – Hrvatini: Paal, Mate, Gajšek, Vodeb (Mihailovič od 68'), Younggun, Badžim, Zlatič, Gliha, Obrstar, Humar (Maslić od 71'), Zemljak (Kolarič od 75')

NK BRDA: Mavrič, Kompara (RK 26'), Jazbar, Žižmond, Ferjančič (C), Marinič, Kadrija, Rojc (Kuraj od 71'), Tribušon (Kavčič od 46') ,Kodermac (Terziev od 46'), Jogan

V 5. krogu so Brici gostovali v Ankaranu, kjer so dobili kar 3 zadetke v prvem polčasu. Najprej dva iz prostega strela, nato pa še enega iz hitrega protinapada. Pri rezultatu 1:0 je bil izključen Matija Kompara. V drugem polčasu so naši fantje začeli obetavno in imeli dve lepi priložnosti za dosego zadetka, a žoga ni hotela v gol. Nato so po zmedi v Briški obrambi domačini povedli za 4:0, proti koncu tekme pa zadeli za končnih 5:0.