ODPOVED VSEH AKTIVNOSTI

V nogometnem klubu Brda želimo biti čim bolj družbeno odgovorni, zato v duhu ukrepov pred zajezitvijo koronavirusa do nadaljnjega prekinjamo vse dejavnosti, tako na članskem, kot na mladinskem in veteranskem področju. Odpoved vseh aktivnosti velja do preklica. Članska ekipa bo v tem času vadila po individualnih programih, katere jim trenutno pripravlja strokovni štab. V želji, da se zadeve čim prej normalizirajo in se vrnejo na stare tirnice, vas na tem mestu še enkrat naprošamo, da upoštevate navodila podana s strani pristojnih ustanov. V klubu bomo dnevno spremljali potek dogajanj in vas bomo o spremembah obveščali.

V teh časih nam ne preostane drugega, kot da z obilico strpnosti in tudi požrtvovalnosti, skupaj premagamo nastalo situacijo. Verjamemo, da je v interesu vseh, ki nas spremljate, da se zadeve normalizirajo in se čim prej ko bo mogoče zopet vidimo v Vipolžah.

NK Brda